Być kobietą

Opis

5 marca (czwartek) 2020 r., godz. 17.00
Biblioteka "Przy Baleya" ul. Baleya 9
Serdecznie zapraszamy na nowe przedsięwzięcie Biblioteki "Przy Baleya” a mianowicie projekt "Być kobietą". Stworzony dla kobiet. Wymyślony aby każda kobieta znalazła tu coś dla siebie. Ciekawą rozmowę o książkach, odpowiedzi na pytania, które chcemy zadać ale nie zawsze mamy okazję.
Spotkania z kobietami, które maja pasję i chętnie o niej opowiedzą. W ramach tej inicjatywy będą się również odbywały warsztaty dotyczące poradnictwa, samorozwoju lub hobby. Założeniem projektu jest integracja i wymiana doświadczeń między kobietami w różnym wieku. Zapraszamy! Weźcie córki, matki, babcie i przyjdźcie do biblioteki.
Na pierwsze spotkanie zaprosiłyśmy Monikę Kurdej – terapeutkę otyłości, psychodietetyczkę, trenerkę oddechu, trenerkę kobiecej złości, autorkę poradnika przeciwko świątecznemu objadaniu się "Przygotuj się na pokusy" oraz publikacji "Pokonaj wieczorne ciśnienie na jedzenie", współautorka książki "W realu i w sieci", "Cała prawda o kobietach", ekspertka: "Pytania na śniadanie" (TVP 2), "Minęła 8.00" (TVP Info), "Polska na dzień dobry" (Telewizja Republika), magazynu "Money. To się liczy" (Telewizja Wirtualna Polska) a także magazynów "Sezon na zdrowie", "Smak zdrowia", "Grillowanie. Krok po kroku", "Śniadania. Krok po kroku", "Kuchnia. Od kuchni". Od 2012 roku prowadzi własną praktykę, pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom dobrze się o siebie zatroszczyć
Podczas spotkania 5 marca Monika poruszy bardzo ważny temat – emocje. Zebranym Paniom wyjaśni jak działa ten nasz, ludzki, mechanizm emocjonalny i dlaczego u jednych jest on bardziej wrażliwy, a u innych mniej i że nie zawsze to, co wygląda na złość - jest złością, a spokój spokojem i co mają z tym wspólnego kobiece zadania i role.
Zapraszamy serdecznie na rozmowy w kobiecym gronie przy kawie i ciastku. Wstęp wolny.

 

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń